Спрей герметик, клей в аерозолі. - Компанія АЛС-промислова хімія WEICON (Вайкон)

Компанія "АЛ.С."
UA    |       RU

Go to content

Main menu:

Спрей герметик, клей в аерозолі.

Герметики
Універсальний спрей-герметик
_____________
WEICON Allround Sealing Spray
Універсальний Спрей-Герметик (пластик, що розпилюється)

WEICON Allround Sealing Spray - це пластик, що розпилюється, з міцною адгезією для герметизації витоків. Розроблений спеціально для герметизації найтонших тріщин та швів у приміщенні та на відкритому повітрі.

Універсальний Спрей-Герметик має високу адгезію і призначений для герметизації протікання. Він розроблений спеціально для усунення найдрібніших тріщин та подряпин усередині та зовні приміщення. Впевнена адгезія до різних матеріалів, наприклад, камінь, метал, пластик, дерево, фарба і т.д.

Герметик підлягає фарбуванню, стійкий до води, атмосферному впливу та УФ-випромінюванню. Він зберігає високу еластичність при сильному перепаді температур, захищає метал від корозії, не містить бітумних та силіконових складових.
Зручна та надійна герметизація:

• покрівельних лотків, каналізаційних та стічних труб
• автопричепів та човнів
• дахів та вікон
• стінок та плівок для басейнів
• вентиляційних шахт


Адгезивний клей-спрей
_____________
WEICON Клей-спрей сильної, середньої та багаторазової фіксації.

Швидкий та зручний у роботі клей-аерозоль для склеювання великих поверхонь із легких матеріалів: папір, текстиль, ковролін, шкіра тощо.
Основа – синтетичний каучук.

Weicon Adhesive Spray призначений для:

  • закріплення шкіри та текстильних матеріалів на пластиці.
  • фіксації шаблонів, рекламних щитів
  • монтажу плакатів та креслень
  • оббивки меблів
WEICON Adhesive Spray Клей-спрей
Універсальне застосування


WEICON Клей-спрей має універсальне застосування, він з'єднує між собою та один з одним легкі матеріали. WEICON Клей-спрей придатний для склеювання різноманітних матеріалів, таких як папір, картон, дерево, тонка фанера, пробка, шкіра, тканини, повсть, м'які пінопласти, гума та піниста гума, пластмаси (крім ПВХ та поліетилену) та особливо для склеювання жорстких пінопластів (наприклад,
пінополістиролу
WEICON   Adhesive Spray extra strong Клей-спрей сильної фіксації
Спеціальний клей для міцного та довготривалого склеювання

WEICON Клей-спрей сильної фіксації – це спеціальний клей для міцного та довготривалого склеювання шорстких та нерівних поверхонь. Завдяки спеціальному клапану можна плавно регулювати кількість клею, що розпилюється. Клей-спрей сильної фіксації можна використовувати для склеювання повсті, плівки ПВХ, штучної шкіри, килимових покриттів, пластмас, картону, пінистої та пористої.
гуми, ізоляційних матеріалів, м'якого пінопласту, вінілу, шкіри, гуми, а також металу та дерева, він також придатний для склеювання великих поверхонь.
WEICON Adhesive Spray for detachable joints
Клей-спрей багаторазової фіксації
Прозорий

WEICON Клей-спрей багаторазової фіксації  придатний спеціально для створення з'єднань, що розділяються, змінюються. WEICON Клей-спрей багаторазової фіксації - це безбарвний клей, що непроникний, не змінює забарвлення і навіть на тонких матеріалах не утворює хвилі. За допомогою цього спрею можна склеювати між собою та один з одним папір, картон та плівку. При нанесенні на один бік з'єднання можна знову роз'єднати, при нанесенні на обидві сторони утворюється довготривале з'єднання. WEICON Клей-спрей багаторазової фіксації
можна використовувати для кріплення, наприклад, трафаретів, рекламних щитів, плакатів, фотографій, елементів оформлення під час створення виставкових стендів, малюнків чи технічних креслень
                                  
Копіювання матеріалів заборонено (c) ТОВ "АЛ.С."1992-2024
  • facebook
Back to content | Back to main menu