Про компанію - Компанія АЛС-промислова хімія WEICON (Вайкон)

Компанія "АЛ.С."
UA    |       RU

Go to content

Main menu:

Про компанію

Компанія «АЛ.С.»-створена в листопаді 1992 р., з 1997 р. займається питаннями ремонту промислового обладнання, антикорозійного та хімічного захисту за допомогою вивчення та впровадження передових ремонтних матеріалів та технологій.
______________
З 1997 року був отриманий багатий досвід у:

  • проведення ремонтно-відновлювальних робіт з ремонту технологічного обладнання у харчовій, хімічній, металургійній промисловості, у ємностях на трубопроводах, у хімічних реакторах, контейнерах, цистернах тощо у захисті обладнання, конструкцій, будівель та споруд.
  • поширення та застосування ремонт но-відновлювальних матеріалів. Дані матеріали продовжують термін служби обладнання, збільшують його продуктивність, скорочують час його обслуговування та спрощують виробництво
  • надання консультаційних послуг (з ремонтних робіт).
  • складання технічної документації.


Головним завданням компанії є впровадження нових матеріалів та технологій WEICON на підприємствах України

Ми працюємо з великими промисловими підприємствами в різних галузях промисловості, ми не тільки продаємо матеріали, а й виконуємо ремонтні роботи з 1996 року.

У ряді випадків ми не просто пропонуємо вирішення проблем сьогодення, а й розробляємо разом із Замовником плани заходів щодо профілактики та ліквідації різноманітних аварійних ситуацій, а також рекомендуємо відповідні захисні матеріали.

Ми проводимо тренінги з новинок продукції.
Для технічних служб підприємств проводяться семінари-заручення, наш технічний персонал здійснює технічний нагляд під час ремонту обладнання, Вашими ремонтними службами.


Наш персонал, має найвищий рівень компетенції у продуктах та технологіях WEICON. За роки роботи з металонаповненими композиціями, наш персонал набув великого практичного досвіду у виборі схем та технологій з ремонту обладнання, нанесення захисних покриттів, відпрацьовано алгоритм вирішення навіть найскладніших технічних завдань. Це дозволяє успішно вирішувати поставлені перед нами завдання, чи то технічне завдання від великого промислового підприємства чи невеликого виробництва.

Широкий асортимент продуктів на склад, і завжди є певний обсяг складських запасів. Вам не доведеться чекати на постачання товарів, вони у нас на складі.

Ми не використовуємо незаконну податкову оптимізацію та не продаємо товари, походження яких викликає сумніви.

Матеріали WEICON завозяться на територію України тільки офіційним способом, вони пройшли повне митне очищення, з них сплачені всі податки — таким чином, Ви не піддаєтеся ризику «неблагонадійності» Вашого постачальника. Наша компанія платник ПДВ та платник податку на прибуток. Ми існуємо на ринку з 1992 року, і Ви можете це перевірити.

Вся продукція завезена в Україну має сертифікати якості та визнані у всьому світі, як продукція високої якості
Оперативне відправлення вантажів, сьогодні ви оплатили замовлення, завтра вантаж Вам відправлено.

Все вище сказане гарантує Вам, всі переваги роботи з офіційним представником. Цей факт щодня підтверджують наші численні клієнти, а так само кількість наших нових клієнтів постійно зростає.

Ми відкриті для співпраці, інновацій, перспективних контактів, як і з юридичними особами, так і з ФОП. Лінійка продуктів WEICON, які ми запроваджуємо на промислових підприємствах України, постійно розширюється.


Для компаній, які хочуть стати нашими представниками в регіонах, ми пропонуємо знижку на продукцію до 30%, постійну лінію консультацій, участь у семінарах, виставках.
Копіювання матеріалів заборонено (c) ТОВ "АЛ.С."1992-2024
  • facebook
Back to content | Back to main menu