Мастильні та універсальні олії - Компанія АЛС-промислова хімія WEICON (Вайкон)

Компанія "АЛ.С."
UA    |       RU

Go to content

Main menu:

Мастильні та універсальні олії

Мастильні матеріали
Мастильні та універсальні олії
______________


WEICON W 44 T® Універсальне мастило
Змащення W44T для обслуговування та монтажу (альтернатива WD 40)

Одним із відомих водовідштовхувальних засобів, що запобігає корозії металу, є аерозольний продукт американської компанії WD 40, розроблений ще в 1953 році.
W44T успішно замінює WD 40, і крім того, має ширший спектр застосування та покращену функціональність.
W44T - це технічний аерозоль універсального призначення, що має високу ефективність для всіх робіт з обслуговування та монтажу.
W44T стійкий до температур від -50°C до +210°C, а також до атмосферних впливів. Внаслідок чого підходить для будь-яких застосувань у промисловості, в автомобільній галузі, судноплавстві, електриці та сільському господарстві, у побуті та для хобі.
Переваги W44T:
W44T відрізняє мінімальний коефіцієнт тертя, оскільки до складу продукту входять тверді змащувальні речовини, які заповнюють мікронерівності та знижують тертя та знос. Завдяки своїй спеціальній формулі та чудовим проникаючим властивостям W44T забезпечує захист від корозії, очищення, витіснення води, мастило та консервацію.
Виконує завдання:
полегшує відгвинчування різьбових з'єднань, що заржавіли, болтів, арматури і вентилів, проникає в іржу і розчиняє її;
витісняє рідину з електричних контактів, усуває струми витоку та полегшує пуск вологих двигунів;
усуває вереск і скрип шарнірів, напрямних, підшипників та будь-яких видів зчленувань та з'єднань;
очищає забруднені металеві поверхні, залишаючи на них тонку стійку плівку, яка не змащує, не клеїть і не притягує пил;
забезпечує захист та догляд для будь-яких інструментів, машин, електроприладів та механічних високоточних пристроїв (вимірювальних інструментів, замків та зброї) та підтримує їхню працездатність.
WEICON   AT-44 Універсальне мастило
Олія просочувальна для областей, що вимагають особливої ​​обережності

WEICON AT-44 - це Універсальне мастило з ПТФЕ і без силікону. Завдяки спеціальному складу та дуже низькому коефіцієнту тертя
в одному продукті об'єднані функції захисту від корозії, очищення, витіснення води, мастила та консервації.
AT-44 звільняє заклинилі різьбові з'єднання, болти, елементи арматури і вентилі, витісняє вологу з електричних проводів, перешкоджає виникненню струмів поверхневого витоку і полегшує запуск вологих двигунів, усуває поскрипування і потріскування в шарнірах, направляючих, опорах типу, очищує брудні поверхні та залишає після себе довговічну плівку, яка не мажеться, не клеїться та не притягує пил, захищає всі інструменти, машини, а також електричні та механічні точні прилади та підтримує їхню працездатність
WEICON   PTFE-Spray    ПТФЕ Спрей
Знежирений з антиадгезійною дією

WEICON ПТФЕ Спрей являє собою  засіб на основі ПТФЕ для сухого мастила з одночасною антиадгезійною дією.
ПТФЕ Спрей зчіплюється з усіма металевими, пластмасовими та дерев'яними поверхнями. Завдяки високому змісту ПТФЕ явно зменшується коефіцієнт тертя. Покриття відштовхує бруд, пил і воду і стійке до дії мастил, мастил та багатьох хімікатів. WEICON ПТФЕ Спрей використовується як тривале змащення на напрямних ковзання, на ходових рейках і напрямних, на стрічкових конвеєрах, стрічкопротяжних роликах і транспортувальних лотках, вікнах, різальних інструментах та пакувальному обладнанні. Як покриття, що відштовхує воду, на паперових і пробкових ущільненнях і ущільнюючих прокладки, замість роздільного засобу, що містить силікон, а також скрізь, де мастило маслом або консистентним мастилом неприпустиме або небажане.
WEICON   W 44 T®-Fluid
Універсальна олія для областей, що потребують особливої ​​обережності


Флюїд W44T є  безпечною з фізіологічної точки зору універсальною олією, має реєстрацію NSF для використання в харчовій сфері. Завдяки цьому його можна використовувати при виробництві продуктів харчування та напоїв, а також у фармацевтичній та косметичній   промисловості. Олія, що не містить смоли та кислоти, завдяки спеціальному складу та чудовим проникаючим властивостям поєднує в одному продукті функції мастила, витіснення води, захисту від корозії, очищення. та консервації. Флюїд W44T звільняє різьбові з'єднання, що заклинили, болти, елементи арматури і вентилі, проникає всередину і видаляє іржу. Він витісняє вологу з електричних контактів, перешкоджає виникненню струмів поверхневого витоку і полегшує запуск вологих двигунів . та муфтах будь-якого типу. Воно очищає брудні металеві поверхні та залишає після себе тонку та довговічну плівку, яка не мажеться, не клеїться і не притягує пил. Воно захищає всі інструменти, машини, а також електричні та механічні точні прилади та підтримує їхню працездатність. Завдяки своєму спеціальному складу та зумовленій цим реєстрації NSF Флюїд W 44 T може сприяти підвищенню безпеки праці та охорони здоров'я.
WEICON   Fitting Spray Спрей для фурнітури

Не містить смоли та кислоти

WEICON Спрей для фурнітури являє собою засіб для технічного обслуговування та догляду з високою адгезією, що не містить силікон, смоли, кислоти та розчинники. Вона має високу проникаючу здатність і відштовхує воду, знижує тертя і знос і прибирає скрипіння.
WEICON Спрей для фурнітури стійкий до впливу атмосферних факторів, захищає від корозії та видаляє бруд. Вона служить для змащування, догляду та їхнього обслуговування петель і фурнітури вікон, дверей, воріт, гаражів, приладів для універсальних і відкидних вікон, а також шарнірів і пристроїв, що замикають.
WEICON Bio-Cut Біо-мастило для різання деталей
Олія для всіх видів металів

WEICON Біо-мастило для різання деталей немістить мінеральних масел, відповідає класу водонебезпеки 1 (самооцінка згідно з VwVwS (Verwaltungsvorschrift wassergefährdende S..ffe — Адміністративні правила для водонебезпечних речовин)) і повністю біологічно розкладається. Завдяки своєму особливо високому мастильному впливу біомастило для різання деталей дозволяє працювати на високих швидкостях різання, підвищує термін служби і, отже, продуктивність інструменту. WEICON Біо-мастило для різання деталей можна використовувати при свердлінні, точенні, фрезеруванні, розгортанні, пилянні, штампуванні та нарізанні різьблення у всіх галузях промисловості.
WEICON Bio-Fluid   Біо-флюїд Спрей

Універсальна олія для областей, що потребують особливої ​​обережності

WEICON Біо-флюїд Спрей являє собою не містить смоли та кислоти медично чисте вазелінове масло, розроблене спеціально для змащення та технічного догляду. Воно прозоре як вода, не містить розчинники, нейтральне за смаком і запахом, має проникаючу здатність, відштовхує воду і має допуск NSF. Біо-флюїд Спрей знижує тертя та знос, прибирає скрипіння, захищає від корозії та видаляє бруд та іржу. Спрей використовується для мастила, захисту та техобслуговування прецизійних механізмів, як розпилювального масла для виробничого та фасувального обладнання, як мастила для фасувального та пакувального .обладнання, а також скрізь, де можливий випадковий, технічно неминучий контакт із продуктами харчування чи їх упаковкою. WEICON Біо-флюїд Спрей розроблений для використання при виробництві продуктів харчування та напоїв, у фармацевтичній та косметичній промисловості.
WEICON Anti-Friction Spray MoS2 Антифрикційний спрей з молібденом
Засіб для сухого мастила

WEICON Антифрикційний спрей з молібденом являє собою засіб для сухого мастила з високою стійкістю до впливу тиску і температури від -185 °C (-301 °F) до +400 °C (+752 °F). Покриття відштовхує бруд, пил та воду, стійка до дії мастил, мастил та хімікатів і міцно тримається на металевих, пластмасових та дерев'яних поверхнях. Високий вміст MoS2 забезпечує мастило при ковзанні, знижує тертя, служить як твердий змащувальний матеріал і гасить робочі шуми. Антифрикційний спрей з молібденом скорочує час та покращує умови запуску підшипників   ковзання, зубчастих з'єднань та інших пар ковзання, особливо при високих навантаженнях тиском та низькій швидкості ковзання. WEICON Антифрикційний спрей з молібденом можна використовувати на направляючих ковзання, на ходових рейках і направляючих, на стрічкових конвеєрах, стрічкопротяжних роликах і транспортувальних лотках, як покриття на штампах, на вантажному устаткуванні, замість роздільного засобу, що містить силікон, а також скрізь олією або консистентним мастилом неприпустимачи небажана. Антифрикційний спрей з молібденом стійкий до дії рентгенівського та лазерного випромінювання.
WEICON Silicone-Spray Силікон Спрей
Мастильний та розділовий засіб

WEICON Силікон Спрей являє собою  мастильний та розділовий засіб, а також засіб для захисту та догляду за пластмасою, гумою та металом. WEICON Силікон Спрей утворює довговічну розділювальну плівку поверхні та стійкий до впливу температур до +250 °C . Силікон Спрей перешкоджає налипанню залишків клею на пресах та направляючих, перешкоджає прилипанню ременів у стрічкових транспортерах, жолобах та напрямних ковзання, захищає електричні контакти від вологи, забезпечує догляд за гумовими, пластмасовими та металевими деталями, захищає гумові деталі від охрупчування, примерзання та прилипання та забезпечує легкість ходу напрямних зсувних дахів та сидінь, а також роликів ременів безпеки.
WEICON   Pneuma-Lube
Мастило для пневматичного обладнання, високий вміст ПТФЕ

Мастило призначене для захисту від корозії  всіх частин пневматичного обладнання та аксесуарів, що рухаються. Її спеціальна
Формула з високим вмістом ПТФЕ дозволяє бути універсальним рішенням для мастила, захисту від корозії, очищення, витіснення вологи та консервації. Pneuma-Lub може застосовуватися не тільки для встановлення або обслуговування пневматичного обладнання та аксесуарів, але також може використовуватись на пневматичних інструментах в експлуатації. Чудова стійкість до атмосферного впливу
дозволяє використовувати спрей також в інших секторах, наприклад в офшорній галузі.
WEICON Silicone Fluid   Силікон-Флюїд
Спеціальний мастильний засіб для областей, які потребують обережного поводження

WEICON Силікон-Флюїд  є спеціальним мастильним засобом для чутливих областей. Він має допуск NSF H1 для використання у харчовій сфері і, отже, може використовуватися при виробництві продуктів харчування та напоїв,   а також у фармацевтичній та косметичній промисловості. Силікон-Флюїд використовується як розділовий, мастильний засіб і засоби для догляду та придатний для найрізноманітніших поверхонь, наприклад, пластмас, металів, нержавіючої сталі та гуми. Силікон-Флюїд утворює довговічну розділову плівку, забезпечує хорошу структуру поверхні та стійкий до впливу . температур до +250 °C (+482 °F). Завдяки своєму спеціальному складу та обумовленим цим допуском NSF H1 WEICON Силікон- Флюїд може сприяти підвищенню безпеки праці та охорони здоров'я.
WEICON PTFE-Fluid ПТФЕ Флюїд
Засіб для сухого мастила для областей, що потребують особливої ​​обережності

ПТФЕ Флюїд є   спеціальним засобом для сухого мастила з високою антиадгезійною дією і має реєстрацію NSF для використання в харчовій сфері. Завдяки цьому його можна використовувати при виробництві продуктів харчування та напоїв, а також у фармацевтичній та косметичній промисловості. Завдяки високому вмісту ПТФЕ спрей має антиадгезійну дію, в результаті чого явно зменшується коефіцієнт тертя на покритій поверхні. ПТФЕ Флюїд не містить жирів і зчепляється з усіма металевими, пластмасовими та дерев'яними поверхнями. Покриття відштовхує бруд, пил та воду тастійко до дії мастил, мастил та багатьох хімікатів. Завдяки своєму спеціальному складу та зумовленій цим реєстрації NSF WEICON ПТФЕ Флюїд може сприяти підвищенню безпеки праці та охорони здоров'я. Спрей можна використовувати як тривале змащення в багатьох галузях промисловості, що вимагають обережного звернення, наприклад, на напрямних ковзання, на ходових рейках і обрамлюючих, на стрічкових конвеєрах, стрічкопротяжних роликах і транспортувальних лотках, на перекидальних механізмах, при слюсарних роботах, на шарнірах, інструментах та пакувальному устаткуванні, на валах у пластикових опорах, а також уякість покриття твердотільних ущільнень та допоміжного засобу при монтажі ущільнюючих прокладок
                                  
Копіювання матеріалів заборонено (c) ТОВ "АЛ.С."1992-2024
  • facebook
Back to content | Back to main menu