Клей RK - Компанія АЛС-промислова хімія WEICON (Вайкон)

Компанія "АЛ.С."
UA    |       RU

Go to content

Main menu:

Клей RK

Каталог > Клеї
[link:4][/link:4]
WEICON - конструкційні клеї
______________
Конструкційні клеї WEICON підходять для склеювання поверхонь із широкого спектру матеріалів (метал (у тому числі з покриттям), скло, різні типи пластиків, композитні матеріали).

Можливе склеювання матеріалів у різних комбінаціях;
Надміцно склеюють навіть великі поверхні;
З'єднання міцні, еластичні, стійкі до ударів, стійкі до температури до +180 ⁰С;
Швидка фіксація та затвердіння при кімнатній температурі.
Конструкційні клеї WEICON – це економічне рішення для високошвидкісних потокових ліній.


Конструкційні клеї серії RK - це високоміцні, еластичні, стійкі до ударів 2-х компонентні No-Mix (без змішування) клеї, які склеюють понад міцно навіть великі поверхні. Активаторні компоненти можуть заздалегідь наноситися – за 30 днів. При монтажі використовуються лише компоненти, що клеять для того, щоб в контакті з активатором полімеризуватися.
Затвердіння відбувається протягом 2-4 хвилин.

Конструкційні клеї серії RK підвищеної міцності WEICON підходять для склеювання основ із широкого спектру матеріалів, надаючи величезну можливість вибору матеріалу. За допомогою структурних акрилових клеїв WEICON можна легко склеїти такі матеріали як метали, скло та композитні матеріали.

Пропонуючи швидку фіксацію та затвердіння при кімнатній температурі, структурні акрилові клеї підвищеної міцності WEICON стають рішенням та відповіддю на постійний попит для застосування в умовах високошвидкісних потокових ліній, тоді як зниження витрат на виробництво асоціюється з методом гарячого затвердіння.

Лінійка структурних акрилових клеїв підвищеної міцності WEICON була розроблена для застосування в тих випадках, де потрібна висока міцність на розтяг, зсув та відрив, а також максимальна стійкість до різких навантажень та ударів.

Конструкційні клеї WEICON RK-1300 / RK-1500 (структурне склеювання))
______________

Двокомпонентні структурні акрилові клеї WEICON випускаються у двох формах: не вимагають змішування і наносять "крапля на краплю". У разі не потребують змішування продуктів, клей наноситься на одну з поверхонь, що склеюються, а активатор - на іншу. Процес затвердіння почнеться при з'єднанні поверхонь. тип клею зручний для деталей щільної посадки і там, де потрібний більш тривалий відкритий час. При суміщенні поверхонь, що склеюються відбувається необхідне перемішування компонентів і починається процес затвердіння.
WEICON RK-1500

Високоміцний, швидкотвердіючий клей з високим рівнем впливу, шкірки та зсуву сильні сторони. Термостійкість від -50°С до +130°С, короткочасна (30 хв.) до +180°С Варіант з більш високою міцністю та низькою в'язкістю обстановкою (тонше).
особливості:
 • низька в'язкість 4.500 mPa.s (рідина)
 • легка обробка на великих поверхнях для склеювання
 • висока сила склеювання (відпускна міцність через 5 хвилин)
 • висока межа міцності на згин і високий опір відшаруванню
 • залишкова пружність та удароміцність - колір – жовтий тон, прозорий

WEICON Easy-Mix RK-Конструкційні клеї та Plastic Bond
______________

Високоміцні, надійні, з залишковою еластичністю Конструкційні клеї на основі ММА (метилметакрилат) з дуже гарною адгезією на композитних волокнистих матеріалах, багатьох пластмасах, металах та інших матеріалах.

Завдяки сучасній системі, що змішує і дозує, Easy-Mix клейові склади можна чисто і точно автоматично дозувати, змішувати і наносити. Завдяки цьому гарантується постійна якість та надійність процесу протягом усього серійного виробництва.

Висока в'язкість матеріалів дозволяє використовувати їх у тому числі і на вертикальних поверхнях.

Наступні матеріали можна з'єднувати один з одним і між собою із забезпеченням високої міцності на розрив, зсув та відшаровування:
• пластики (наприклад, ПВХ, АБС, ПММА, скловолокно, фенол)
• поліуретан, епоксиди
• сталь, алюміній, нержавіюча сталь,
• дерево, кераміка та багато іншого
WEICON RK-7000


Повільно твердіє, високоміцний, ударостійкий з залишковою еластичностью
RK-7000 може використовуватися для з'єднання багатьох матеріалів, таких як пластмаси, метали, дерево та кераміка один з одним
та між собою. Він особливо підходить для структурного склеювання, де потрібні високоміцні сполуки. Клей дуже в'язкий
і тому може використовуватися на вертикальних поверхнях.
RK-7100

Швидко твердне, надміцний, ударопрочний, з залишковою еластичністю WEICON Easy-Mix RK-7100 має дуже короткий час життєздатності всього п'ять хвилин. Він ідеально підходить для швидкого та високоміцного з'єднання.
Склад призначений для склеювання з високою міцністю на розрив, зсув та відшаровування багатьох матеріалів, такі як пластмаси, метали, дерево, кераміка один з одним та між собою.

RK-7200

Прозорий склад, високоміцний,  в'язко-еластичний, удароміцний WEICON Easy-Mix RK-7200 є високоміцним, швидкотвердіючим конструкційним клейом, що не містить розчинники,   на основі ММА (метилметакрилату) з дуже хорошою адгезією на найрізноманітніших матеріалах. Завдяки своїй кристалічній прозорості при затвердінні він особливо добре придатний для склеювання, наприклад, пластмас та скла. Також WEICON Easy- Mix RK-7200 придатний для склеювання структурних матеріалів, при якому кольоровий
клейовий шов може зіпсувати естетичність зовнішнього вигляду. Завдяки цьому можна чисто та високоміцно склеювати між собою та один з одним прозорі пластмаси, наприклад, ПММА, ПТФЕ та інші матеріали. RK-7300

Високоміцний до пластику та EPDM, високов'язкий,  удароміцний WEICON Easy-Mix RK-7300 - це швидкотвердіючий конструкційний клей, що не містить розчинників, на основі ММA (метилметакрилату). RK-7300 має дуже гарну адгезію до різних
матеріалам. Він може застосовуватися універсально для статичних та динамічних навантажень. Високоміцні сполуки можливі навіть для низькоенергетичних пластиків, таких як поліетилен або поліпропілен. Його в'язко-еластичність дозволяє склеювання матеріалів з різними коефіцієнтами розширення, такими як пластик/алюміній або сталь. Спеціальні наповнювачі (скляні кульки) забезпечують постійний клейовий шов 0,25 мм; Максимальний проміжок: 1 мм.


Plastic-Bond

Відмінна адгезія до пластиків, надміцний, удароміцний склад WEICON Plastic-Bond - це конструкційний клей, що не містить розчинників , з дуже хорошою адгезією до пластиків, алюмінію, сталі та багатьох інших матеріалів. Адгезив підходить як для статичних, так і для динамічних навантажень, має високу міцність на розрив і відшаровування, заповнює зазори до максимально 5 мм. Plastic-Bond особливо підходить для структурного склеювання, де потрібні високоміцні з'єднання. Він має високу в'язкість та підходить для обробки на вертикальних поверхнях. Конструкційний клей універсальний і може бути використаний, наприклад, у пластмасових технологіях, металевихконструкціях, у конструкції кузовів та транспортних засобів, у машинобудуванні, в електротехніці, у деревообробці або у рекламному виробництві


WEICON Easy-Mix PE-PP 45
Клей для поліетилену (PE) та поліпропілен (PP). Клей для ПВХ
______________
Швидко, міцно, надійно WEICON Easy-Mix PE-PP 45 є 2-компонентним конструкційним клеєм на основі метилакрилату. Він особливо
придатний для структурного, високоміцного склеювання низькоенергетичних пластмас, таких як поліетилен ПЕ, поліпропілен ПП та термопластичні еластомери.
Для склеювання таких пластмас як
• твердий ПВХ (полівінілхлорид)
• ПА (поліамід)
• ПК (полікарбонат)
• АБС (акрилонітрилбутадієнакрилат)
• ПММА (поліметилметакрилат)
• волокнисті композитні матеріали (склопластик, композиційний матеріал на вуглецевій основі, скловолокно та ін.) та інших матеріалів WEICON Easy-Mix PE-PP 45 використовується як «універсальний клей».

WEICON Easy-Mix PE-PP - клей для PE (поліетилену)

Це двох компонентний конструкційний клей на основі метил акрилату. Його хімічна структура має високу силу для адгезії низькоенергетичних пластиків і пластмас PE, PP і TPE.
• не потрібна попередня обробка деталей, що склеюються («впроваджений праймер»)
• невеликий час життєздатності та використання
• швидке наростання міцності
• висока кінцева міцність
• затвердіння із збереженням еластичності
• стійкість до старіння
• стійкість до хімікатів
• постійний клейовий шов завдяки використанню спеціальних наповнювачів (скляних кульок) хв. 0,15-0,20 мм
• пастоподібний, не поточний
Конструкційні клеї WEICON підходять для склеювання поверхонь із широкого спектру матеріалів (метал (у тому числі з покриттям), скло, різні типи пластиків, композитні матеріали).
Можливе склеювання матеріалів у різних комбінаціях;
Надміцно склеюють навіть великі поверхні;
З'єднання міцні, еластичні, стійкі до ударів, стійкі до температури до +180 ⁰С;
Швидка фіксація та затвердіння при кімнатній температурі.
Конструкційні клеї WEICON – це економічне рішення для високошвидкісних потокових ліній.
При роботі з WEICON Easy-Mix PE-PP не потрібне попереднє оброблення поверхонь.

WEICON Easy-Mix PU-90/PU-240
К онструкційні клеї на основі поліуретану
______________

Високоміцні, швидкотвердіючі 2-компонентні
Конструкційні клеї на основі поліуретану з дуже гарною адгезією до різних матеріалів. Висока в'язкість матеріалів дозволяє використовувати їх навіть на вертикальних поверхнях. 2-компонентна система забезпечує швидке та
контрольоване затвердіння. Це робить процес склеювання практично незалежним від товщини шару, вологості повітря та температури навколишнього середовища. Наступні матеріали можна з'єднувати один з одним і між собою із забезпеченням високої міцності на розрив, розшаровування та зсув:
• волокнисті композитні матеріали (наприклад, склопластик на основі епоксидної смоли, склопластик на основі поліефірної смоли, вуглепластики, кополімери стиролу та метилстиролу, скловолокно)
• пластики (наприклад, ПВХ, АБС, ПММА, полікарбонат, фенол)
• поліуретан, епоксиди, поліефір
• сталь, алюміній, нержавіюча сталь
• дерево, кераміка та багато іншого
WEICON Easy-Mix PU-90
Високоміцний, надзвичайно швидкотвердіючий матеріал ,   з високою в'язкістю, час життєздатності близько   90 секунд до +125 °C . PU-90 з'єднує між собою та один з одним безліч матеріалів, таких як волокнисті композитні матеріали, пластики, поліуретан, епоксиди, поліефіри, метали, дерево та кераміка, із забезпеченням високої міцності на розрив, зсув та розшаровування. Матеріал PU-90 можна використовувати у виробництві пластмас, машинобудуванні, при
виготовлення моделей і форм, у будівництві з використанням металевих конструкцій, у кораблебудуванні та дрібному суднобудуванні, при
побудові кузовів та в автомобілебудуванні, при побудові споруд для ярмарків та виставок, а також у багатьох інших областях.
ЗАСТОСУВАННЯ:
 • будівництво
 • побутове обслуговування будівель
 • суднобудування
 • автомобілебудування, машинобудування
 • налаштування/тюнінг транспортних засобів
 • приладобудування, вимірювальна техніка
 • техніка автоматичного регулювання
 • меблева промисловість
 • моделебудування, виробництво формEASY-MIX PU-240

PU 240 може використовуватися для склеювання багатьох матеріалів, таких як композиційні матеріали, пластмаси, поліуретан, епоксиди, поліефір, метали, дерево та кераміка.
Може використовуватися у будівництві виставкових центрів, побутовому обслуговуванні будівель, суднобудуванні, автомобілебудуванні, машинобудуванні, налаштуванні/тюнінгу транспортних засобів, приладобудуванні, вимірювальній техніці, техніці автоматичного регулювання, меблевій промисловості, моделюванні, виробництві форм.
                                
Копіювання матеріалів заборонено (c) ТОВ "АЛ.С."1992-2024
 • facebook
Back to content | Back to main menu