Антикорозійні склади - Компанія АЛС-промислова хімія WEICON (Вайкон)

Компанія "АЛ.С."
UA    |       RU

Go to content

Main menu:

Антикорозійні склади

Технічні аерозолі та рідини
Антикорозійні склади WEICON
Поверхневий захист та захист від корозії
______________

Металонаповнені спреї WEICON - антикорозійний захист металу

Захисні антикорозійні технічні спреї із вмістом металів

WEICON оновив антикорозійну ґрунтовку WEICON Zinc Spray (Цинк Спрей). Новий склад відповідає нормам NSF для приміщень, де працюють із продуктами харчування без безпосереднього контакту з їжею (R2). Тепер популярний захист від корозії можна використовувати й у харчовій промисловості!

При тривалому тесті сольовим туманом, продукція WEICON показала найкращі результати!
Результат після тесту в сольовому тумані згідно з нормою DIN EN ISO 9227

Zinc Spray (Цинк Спрей) > 1050 годин  
Zinc Spray bright (Цинк Спрей-яскравий) >550 годин
Zinc-Alu Spray (Цинк-Алюміній Спрей >450 годин
Компанія Weicon представляє унікальний продукт Zink Spray. Він ефективно і просто вирішує проблему корозії металевих поверхонь, зварних швів, а також застосовується для ремонту пошкоджених оцинкованих поверхонь.

Може бути використаний як усередині, так і зовні приміщень для нанесення міцного покриття антикорозійного. Цей продукт довговічніший і дешевший від більшості аналогів, що було неодноразово доведено безліччю лабораторних тестів .Хімічні властивості:

1) Активний (анодна) захист. Zink-Spray має здатність до самовідновлення, тому знову заповнює дрібні пошкодження і забезпечує тривалий захист покритих площин. Самовідновлення покритих поверхонь відбувається завдяки чистому пігменту цинку, який при контакті з киснем утворює оксид цинку.

Він має гарне зчеплення з поверхнею, тим самим запобігає корозії. Швидкосохнуче покриття забезпечує надійний катодний захист тривалої дії для всіх металів. Вміст цинку у сухому залишку не менше 70%. Стійкість до високих температур до +500 градусів за Цельсієм. Стійкість до соляного туману DIN 50021/53167 – 1050 годин.


2) Пасивний захист. Цинк спрей має лускату форму, яка дає хорошу покриваність на поверхні.


3) Крім того, Цинк спрей:

 • Стійкий до високого тиску
 • Стійкий до температури -50 ºС до +500 ºС
 • Стійкий до атмосферних впливів
 • Стійкий до агресивних середовищ
 • Стійкий до соляного туману


4) Додаткові характеристики:

Провідна здатність = використання точкового зварювання перевірено ультразвуком у лабораторії відомого німецького автовиробника

Можливість нанесення лакофарбового покриття завдяки лускатій формі пігментів.
Цинк спрей Weicon
Стійкий засіб катодного захисту від корозії

WEICON Цинк-Спрей надовго забезпечує катодним антикорозійним захистом будь-які металеві поверхні, у тому числі оброблені методом гарячого цинкування. Цинк-Спрей утворює швидковисихаючий, міцний, захисний шар із найдрібніших цинкових пластівців (лусочок). Випробування, проведені з металевими деталями в камері сольового туману протягом 1050 годин відповідно до DIN 53167/DIN 50021, показали повну відсутність слідів корозії на деталях, попередньо вкритих Цинк-Спреєм компанії WEICON. 98-99% пластів'подібних частинок цинку, присутніх у Цинк-Спреї, формують захисний шар, стійкий до будь-яких погодних умов та агресивного впливу навколишнього середовища, у тому числі й екстремальних. Захисні властивості WEICON Цинк-Спрею перевищують вимоги, встановлені нормами DIN EN ISO 1461.Registration 156012) WEICON Цинк-Спрей може використовуватися в харчовій, косметичній та фармацевтичній промисловості.

Області застосування
 • відновлення захисного покриття оцинкованих деталей, таких як труби, резервуари, панелі і т.д.
 • для високоякісної антикорозійної ґрунтовки деталей
 • для закладення, відновлення та захисту зварних швів, стиків, місць свердління
 • як провідний проміжний шар при точковому зварюванні
 • для довготривалого, універсального, антикорозійного захисту металу
Цинк Спрей яскравий колір
Стійкий засіб катодного захисту від
корозії кольору гарячого цинкування (прибл.)

 • WEICON Цинк Спрей яскравий колір перевірений TÜV, забезпечує довготривалий катодний захист усіх металевих поверхонь і має світле забарвлення, схоже на колір після гарячого цинкування. Він утворює швидковисихаючий, міцний захисний шар із пластівеподібних пігментів цинку. Цинкова сітка утворює стійкий захисний шар, що діє навіть проти атмосферного впливу та впливу навколишнього середовища. WEICON Цинк Спрей яскравий колір можна використовувати як ефективну ґрунтовку для захисту від корозії, для покриття ділянок зварювання та свердління, як провідний проміжний шар при точковому зварюванні, а також скрізь, де метал повинен бути захищенийвід корозії.
  Області застосування
  • відновлення захисного покриття оцинкованих деталей, таких як труби, резервуари, панелі і т.д.
  • для високоякісної антикорозійної ґрунтовки деталей
  • для закладення, відновлення та захисту зварних швів, стиків, місць свердління
  • як провідний проміжний шар при точковому зварюванні
  • для довготривалого, універсального, антикорозійного захисту металу
Цинк-Алюміній Спрей WEICON
Переважно для оновлення пошкодженого цинкового покриття
відповідного кольору

WEICON Цинк-Алюміній Спрей тривалий час захищає всі   металеві поверхні від іржі та корозії. Утворюється швидковисихаючий, міцно зчеплений захисний шар, який захищає від впливу багатьох хімікатів.
Цинк-Алюміній Спрей можна використовувати для оновлення пошкодженого цинкового покриття відповідного кольору та покриття місць зварювання та свердління.
Області застосування
Застосовується всередині та зовні приміщень. Стійкий до агресивних середовищ! Рекомендується для відновлення пошкодженого цинкового покриття відповідного відтінку, як високоефективного антикорозійного ґрунту, наприклад, при фарбуванні кузовів, для нанесення покриттів на місця зварювання та свердління, як провідний проміжний шар при точковому зварюванні.
Алюминий Спрей A-100 WEICON Aluminium-Spray A-100
Защита от ржавчины и коррозии, устойчивый к истиранию

WEICON Алюміній Спрей A-100 стійкий до стирання, стійкий до впливу багатьох розведених кислот та лугів, а також до атмосферного впливу, містить алюмінієвий пігмент чистотою бл. 99,5%.
WEICON Алюміній Спрей A-100 забезпечує високоякісний захист від корозії всіх металевих поверхонь. WEICON Алюміній Спрей A-100 можна використовувати в холодильній та вентиляційній техніці, у топкових установках, трубопроводах і корпусах машин, на деталях кузовів з фібергласу, при виготовленні моделей, у художніх ремеслах, при виготовленні іграшок та в багатьох інших областях..
Алюминий Спрей A-400 WEICON Aluminium-Spray A-400
С максимальным блеском

WEICON Алюміній Спрей A-400 має максимальний блиск, стійкий до дії багатьох розведених кислот і лугів, а
також до атмосферного впливу, що містить пігмент алюмінію чистотою бл. 99,5%.
Алюміній спрей A-400 забезпечує високоякісний захист від корозії всіх металевих поверхонь. WEICON Алюміній Спрей A-400 можна   використовувати в холодильній та вентиляційній техніці, в топкових установках, трубопроводах та корпусах машин, на деталях кузовів з фібергласу, при виготовленні моделей, у художніх ремеслах, при виготовленні іграшок та в багатьох інших областях.
Нержавіюча сталь Спрей
Корозійностійке та ефектне поверхневе покриття

WEICON Нержавіюча сталь Спрей утворює стійке до дії хімікатів, корозійно- та атмосферостійке поверхневе покриття на основі алкідної смоли та нержавіючого пігменту високоякісної сталі. Він короткочасно стійкий до впливу температур до +300 °C. Нержавіюча сталь Спрей можна використовувати скрізь, де потрібен стійкий та ефектний захисний шар. Сплав складається з хрому, нікелю та марганцю. WEICON Нержавіюча сталь Спрей можна використовувати для ремонту пошкоджених деталей з нержавіючої сталі, кузовів вантажних автомобілів, бункерів та трубопроводів, при зовнішніх роботах,декоративних цілях, а також для покращення зовнішнього вигляду скла, дерева, каменю, кераміки та більшості пластмас.
Області застосування
 • для ремонту пошкоджених частин із корозійно-стійкої сталі
 • на вантажівках та причепах, бункерах та трубопроводах
 • всі види зовнішнього використання, де потрібна стійкість до агресивного навколишнього середовища
 • для візуального збільшення скла, дерева, каменю, кераміки та більшості пластмас
 • для декоративних цілей
Застосовується всередині та зовні приміщень. Стійкий до агресивних середовищ!
WEICON Нержавіюча Сталь – яскравий колір

Надає привабливості вже обробленої поверхні деталей
з нержавіючої сталі, наприклад, V2A, V4A

WEICON Нержавіюча сталь Спрей яскравий колір утворює стійке до впливу хімікатів, корозійно- та атмосферостійке поверхневе покриття на основі алкідної смоли та нержавіючого пігменту високоякісної сталі. Сплав складається з хрому, нікелю та марганцю. Він покращує зовнішній вигляд вже обробленої нержавіючої сталі. Нержавіюча сталь Спрей яскравий колір можна використовувати скрізь, де потрібний стійкий та ефектний захисний шар. WEICON Нержавіюча сталь Спрей яскравий колір можна використовувати для ремонту пошкоджених деталей з нержавіючої сталі, кузовів вантажних автомобілів, бункерів та трубопроводів, при зовнішніх роботах,декоративних цілях, а також для покращення зовнішнього вигляду скла, дерева, каменю, кераміки та більшості пластмас.
Області застосування
 • ремонт пошкоджених поверхонь з нержавіючої сталі, таких як силосні споруди, трубопроводи
 • покращення оптичного виду дерева, скла, каменю, кераміки та більшості пластиків
 • декораційні роботи
 • .
WEICON Rust Protection 2000 PLUS Засіб захисту від корозії 2000 PLUS
Особливо корозійно- та атмосферостійке поверхневе покриття

WEICON Засіб захисту від корозії 2000 PLUS
є особливо корозійно- та атмосферостійким поверхневим покриттям на основі III-оксиду заліза (гематиту). Завдяки використанню високочистого пігменту оксиду заліза у вигляді пластівців забезпечується тривалий захист поверхні від впливу атмосферних факторів та води. При проведенні корозійних випробувань у соляному тумані на металевих деталях, покритих WEICON засобом захисту від корозії 2000 PLUS, навіть після більш ніж 2000 годин* не було жодних слідів корозії. Засіб використовується скрізь, де металеві конструкції чи установки мають бути надовгозахищені від екстремального атмосферного впливу та впливу навколишнього середовища та при цьому повинні мати привабливий зовнішній вигляд.
WEICON Засіб захисту від корозії 2000 PLUS можна використовувати в будівництві павільйонів, при створенні сталевих конструкцій, залізних поручнів, гратчастих щоглів, огорож, перил, балконних решіток, шторних воріт, вуличних світильників і на ділянках, особливо схильних до корозії.
Області застосування
• сталеві споруди, конструкції
• залізні рейки, башти решітки
• паркани, перила балкона
• рухомі ворота та зовнішні лампи
• реконструкція неушкоджених покриттів лаку
• і все, що пов'язано з високим ризиком корозії, наприклад, зварюючи шви, різьблення, краї, болти та гайки.
• Захисний ґрунт
* При дворазовому нанесенні на непошкоджену цинкову ґрунтовку
WEICON   Copper Spray -Мідь Спрей.
Високоякісний та ефектний

WEICON Мідь Спрей є високоякісним, атмосферостійким і добре зчепленим металевим спрей з високою часткою міді для створення захисних і декоративних покриттів з ефектним зовнішнім виглядом кольорового металу при виконанні внутрішніх та зовнішніх робіт.
Також він придатний для покращення зовнішнього вигляду (міднення) поверхонь різних матеріалів та конструкційних деталей.
Мідь Спрей можна використовувати на віконних щитках, покрівельних лотках та водостічних трубах, на вуличних світильниках та поштових скриньках, а також у художньо -промислових та декоративних роботах.

WEICON Brass Spray Латунь-спрей.
Високоякісний та ефектний


WEICON Латунь Спрей-це чисто металеве покриття з високим вмістом латуні і кольором, типовим для латуні. Придатний для захисту та покращення зовнішнього вигляду різних матеріалів. WEICON Латунь Спрей можна використовувати при реставраційних роботах, декоративних цілях, художніх ремеслах, хобі та роботах по дому. Він придатний для відновлення деталей після жовтого хромування, пошкоджених внаслідок свердління, зварювання чи фрезерування.
WEICON Chrome-Silver-Spray
Хром-срібло-Спрей блискуче поверхневе покриття

WEICON Хром-Срібло Спрей є засобом для блискучого покриття поверхонь. Завдяки спеціальному складу та найвищій чистоті металевих пігментів забезпечується високий ступінь блиску.

Хром-Срібло Спрей можна використовувати для виготовлення зразків і шаблонів, створення дзеркальної поверхні (наприклад, в рефлекторах), для спорудження споруд для ярмарків і виставок, для виконання ефектних декоративних робіт, а також для покращення зовнішнього вигляду найрізноманітніших матеріалів.

WEICON   Galva-Spray Гальва Спрей
Антикорозійний захист та консервація металевих деталей


WEICON - Гальва Спрей забезпечує довготривалий захист для всіх видів металевих поверхонь. Він захищає метали від корозії та іржі, швидковисихаючий та міцний. Стійкий до будь-яких погодних умов та агресивного впливу навколишнього середовища.
Області застосування
 • відновлення захисного покриття оцинкованих деталей, таких як труби, резервуари, панелі і т.д.
 • для високоякісної антикорозійної ґрунтовки деталей
 • для закладення, відновлення та захисту зварних швів, стиків, місць свердління
 • як провідний проміжний шар при точковому зварюванні для довготривалого, універсального, антикорозійного захисту металу
Випробування, проведені з металевими деталями в камері сольового туману протягом 450 годин відповідно до DIN EN ISO9227, показали повну відсутність слідів корозії на деталях, попередньо покритих Гальва-Спреєм компанії WEICON.
WEICON Корро-захист
Антикорозійний захист та консервація металевих деталей

WEICON Корро-захист є перевіреним TUV матеріалом для створення прозорої захисної плівки. Він на тривалий час консервує інструменти та прецизійні деталі з металу, покриваючи їх сухим, воскоподібним шаром. WEICON Коро-захист можна використовувати як надійне антикорозійне покриття для захисту необроблених і не покритих лаком металевих деталей, при складському зберіганні заготовок, як корозійний захист при транспортуванні морем та для консервації інструментів та   прецизійних деталей. За необхідності захисну плівку можна легко видалити (наприклад, за допомогою WEICON Очищувача S).
Області застосування
Як антикорозійний захист
• металеві деталі без лакового покриття
• деталей під час транспортування морем
Як консервуючий засіб
• при зберіганні всередині приміщень заготовок (наприклад, ливарних форм)
• інструментів та прецизійних деталей
• непрацюючих машин і скрізь, де неприпустимі або небажані покриття, що містять олію або жирове мастило.

WEICON Gold Spray
Спрей Золотой Цвет

WEICON Спрей „Золотий Колір“ – це стійкий до атмосферних впливів спрей із високим вмістом металевих пігментів золотого кольору. Забезпечує непрозоре покриття та підходить для візуального покращення широкого спектру матеріалів, таких як метал, дерево, гіпс, бетон, цегляна кладка або гіпсокартон. Спрей може використовуватись як усередині, так
і зовні приміщення.
Продукт підходить для декорування фігур,
декоративні вироби або кадри для картин. Він може використовуватися для покращення зовнішнього вигляду жовтохромованих деталей після свердління, зварювання або фрезерування. Спрей „Золотий Колір“ можна використовувати в багатьох областях, наприклад, у декоративно-ужитковому мистецтві, реставраційних роботах або в хобі.

Поверхневий захист та захист від корозії
WEICON Brushable Liquid Zinc Paint    Захисна ґрунтовка Цинк*
Стійкий засіб катодного захисту від корозії

WEICON Захисна грунтовка Цинк є покриттям, що активно захищає поверхні від корозії. У WEICON Захисна ґрунтовка Цинк використовуються сферичні (круглі) пігменти металу високої концентрації та чистоти. Високий вміст цинку у покритті забезпечує ефективний катодний захист від корозії. При пошкодженні поверхні молекули цинку реагують з вологою повітря та утворюють молекули оксиду цинку, що захищають основний матеріал від корозії.

Хімічні властивості:
 • Дає анодний (активний) захист
 • Має лускату форму
 • Стійкий до високого тиску
 • Стійкий до температури -50 до +240
 • Стійкий до атмосферних впливів
 • Стійкий до агресивних середовищ
 • Стійкий до соляного туману
WEICON BRUSHABLE ZINC COATING Захисне покриття Цинк
Для ремонту пошкоджених оцинкованих покриттів

WEICON Захисне покриття Цинк забезпечує активний захист від корозії для всіх металевих поверхонь і має колір, який можна порівняти з кольором гарячого цинкування. При нанесенні захисного покриття Цинк WEICON лусочки металевого пігменту (пластівці) осідають на основу кілька шарів, паралельних поверхні і зміщених в просторі відносно один одного (ефект черепиці).
В результаті, поверхня більше захищена від проникнення вологи. Разом з електрохімічними реакціями, що одночасно протікають, забезпечується оптимальний захист від корозії.

Призначення:
 •   Захист металу від корозії
 •   Захист зварних швів
 •   Виправлення візуальних дефектів гальванічної оцинкування
 •   Локальний захист

Хімічні властивості:
 •   Дає анодний (активний) захист
 •   Має лускату форму
 •   Стійкий до високого тиску
 •   Стійкий до температури -50 до +240
 •   Стійкий до атмосферних впливів
 •   Стійкий до агресивних середовищ
 •   Стійкий до соляного туману
WEICON Aluminum Paint   Алюмінієве покриття
Ефективне, стійке до стирання

Алюмінієве покриття може використовуватись на будь-яких металевих поверхнях. Воно забезпечує гарний захист від корозії та використовується також для надання деталям привабливого зовнішнього вигляду. При взаємодії з вологою алюмінієві
пігменти утворюють на поверхні щільний, практично непроникний оксидний шар. Цей шар, що пасивує, товщиною до 0,05 мкм перешкоджає подальшому проникненню вологи в покриття. Таким чином, поверхня деталі ефективно захищена від корозії.

Висока стійкість до стирання та довготривала гарантія на колір забезпечуються завдяки використанню так званих «невипливаючих» пігментів. При нанесенні ці пігменти поступово розподіляються по всьому покриттю. Завдяки цьому алюмінієве покриття WEICON після затвердіння захищене від зносу та хімічного впливу.

WEICON Corro-Protection Коро-захист
Корозійний захист при складському зберіганні металів

WEICON Корро-захист є перевіреним TÜV матеріалом для створення прозорої захисної плівки. Він на тривалий час консервує інструменти та прецизійні деталі з металу, покриваючи їх сухим, воскоподібним шаром. Корро- захист можна використовувати як надійне антикорозійне покриття для захисту необроблених і не покритих лаком металевих деталей, при складському
зберігання заготовок, як корозійний захист при транспортуванні морем та для консервації інструментів та прецизійних
деталей. За необхідності захисну плівку можна легко видалити (наприклад, за допомогою WEICON Очищувача S).
                                  
Копіювання матеріалів заборонено (c) ТОВ "АЛ.С."1992-2024
 • facebook
Back to content | Back to main menu